Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1935, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.