Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 37

[Störck, Anton] - Rácz Sámuel: Orvosi praxis. Második rész. Ki-adta - -, királyi consilárius, medicinae doctor, és Pesten Physiologiát tanító professor. Budán, 1801, a Pesti Királyi Universitás betűivel, XX+808 p. A mű két kötetben teljes. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, a címlapon bejegyzéssel.
18664.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
18665.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Zeller, Simon: Lehrbuch der Geburtskunde [...] Wien, 1803. Kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
18666.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Szent-Györgyi József: A leg-nevezetesebb természeti dolgok esméreti. Az apróbb oskolák számára készítette - -, orvos doktor, nemes és szabad királyi Debreczen városának rendes physicusa. I. darab. [Unicus!] Debreczenbenn, 1803., Szigethy Mihály, XXXII+330+34 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, valamint a szöveget követő 4 levélen feljegyzésekkel, metszetek nélkül.
18667.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
18668.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
18669.

Rufpreis:
5 000 HUF
18670.

Rufpreis:
5 000 HUF
18671.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Hetzel Henrik: A háziállatok meddősége. Bp., 1945., Szerzői. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, foltos borítóval.
18672.

Rufpreis:
5 000 HUF
Az orvos és gyógyszerész gyógyszerzsebkönyve. Összeáll.: Dr. Halmi Pál. Mozsonyi Sándor és Fritz Gusztáv. Bp., 1938., Novák Rudolf és Társa. Kiadói kopott egészbőr-kötésben.
18673.

Rufpreis:
5 000 HUF
18674.

Rufpreis:
5 000 HUF
18675.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF