18693.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.