Pólya Tibor: A nagy zarándok út. ~ ~ rajzai. Számozott (82/?), aláÃrt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000011/Polya-Tibor-A-nagy-zarandok-ut-7E-7E-rajzai-Szamozott-82-alairt-peldany-Budapest-19~II2864364
2864364
18201
438
Books: History
Beschreibung: Pólya Tibor: A nagy zarándok út. ~ ~ rajzai. Számozott (82/?), aláÃrt példány. [Budapest, 1929.] Hellas ny. 135 p. A New York-i Kossuth-szobor 1928. március 15-i leleplezésére népes küldöttség utazott Magyarországról. A látogatás emlékére adták ki ezt az albumot. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
: karap_norbert