Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 129

18172.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 1-6. kötet. Ujonnan átdolgozta Dr. Hatvani Mihály. Pest, 1860-1863, Heckenast Gusztáv, IV+501+1 p.; 736 p.;2+725+1 p.;543+1 p.;455+1 p.;422+1 p. Elsp kiadás (1-3 kötet). Új dolgozat (4-6. kötet). Korabeli, kétféle aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban
18173.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
- Rózsa György: Régi magyar csataképek. A Magyar Nemzeti Múzeum történeti emlékei. Bp.,1959, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 11 p.+XXVII t. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés.
18174.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
14
18175.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
A Magyar Nemzeti Múzeum multja és jelene. Alapításának századik évfordulója alkalmából írták a Magyar Nemzeti Múzeum tisztviselői. Bp., 1902, Hornyánszky, XL+384 p.+9 t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel, néhány lap kissé foltos, a címkép kijár, egyébként jó állapotban. Ritka!
18176.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
18177.

Rufpreis:
8 000 HUF
Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harcának története 1848-1849-ben. I-III. kötet. Bp.,(1871)-1872,Ráth Mór, VIII+535+4+539+IV+532 p. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
18178.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Walzel Kelemen: Kormányzónk. Bp., 1938, Dr. Vajna György és Társa. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18179.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
18180.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál 1621-1679. Bp., 1887. félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18181.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
A Veszprémi Püspökség Római Oklevéltára - Monumenta Romana Episcopatus Vesprimiensis. IV. Kötet 1492-1526. Bp., 1907. Franklin. Aranyozott címeres egész pergamen kötésben. selyemmel bevont előzéklapokkal (foszlások), aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban.
18182.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Jancsó Árpád: Bánáti várak, helységek, helyek ikonográfiája. 1595-1800. I. Metszetek. Temesvár, 2016, Editura Eurostampa, 247 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált szakmunka. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (132./170) és a szerző által ALÁÍRT példány.
18183.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF