Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 129

Széchy Károly: Gróf Gvadányi József 1725-1801. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1894, Magyar Történelmi Társulat. Félbőr kötés, címlapon leragasztott rész, kopottas állapotban.
18184.

Rufpreis:
8 000 HUF
Deák Farkas: Forgách Zsuzsánna 1582-1632. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1885, Mehner Vilmos. Félbőr kötés, előzéklap sérült, mellékletek foltosak, kopottas állapotban.
18185.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
18186.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
18187.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Nemeskéri-Kiss Sándor: Pipaszó. Derűs emlékek egy változatos életből. Bp., 1941., Dr. Vajna - Bokor, (Athenaeum-ny.), 1 t. + 360 p.+7 t. Kiadói egészvászon-kötés.   A szerző, Nemeskéri-Kiss Sándor (1884-1958) császári és királyi kamarás, vadász, utazó, diplomata által a kiadónak, Bokor Dezsőnek (1894-1963) a Vajna és Bokor kiadó vezetőjének DEDIKÁLT példány.
18188.

Rufpreis:
6 000 HUF
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1944. Magyar Élet Második kiadás. Újrakötve. Bárdos Edit kaposvári régésznőnek, tanítványának DEDIKÁLT. Vászonkötésben
18189.

Rufpreis:
5 000 HUF
Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. . Egészvászon kötésben, DEDIKÁLT
18190.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Darás Gábor: A rutén kérdés tegnap és ma. Bp., 1938, Magyar Nemzeti Szövetség (Mérnökök-ny.), 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szétvált tűzéssel, kijáró lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18191.

Rufpreis:
4 000 HUF
18192.

Rufpreis:
6 000 HUF
Schönherr Gyula: Hunyadi Corvin János 1473-1504. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1894, Magyar Történelmi Társulat. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
18193.

Rufpreis:
6 000 HUF
Zimándy Ignácz: Kossuth Lajos a világtörténelem ítélőszéke előtt. Magyarország ezredéves ünnepélye alkalmával közli és a magyar nép figyelmébe ajánlja -  Bp., 1896. Szent Gellért könyvnyomda. XV+[1]+366+[3] p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászonkötésben, körül márványozott élmetszéssel. 1957-es antikváriumi, 1970-es árverési bizonylattal!
18194.

Rufpreis:
6 000 HUF
Szalay Jeromos: Vártanu püspök vértanu népe. Márton áron erdélyi püspök, hitvalló és szabadságharcos 1896-1952? Paris, 1952. Mission Catholique Hongroise. Kiadói papírkötésben Emigráns kiadás 325p. Felvágatlan
18195.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF