15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
A magyar országgyűlés története 1867-1927. Szerk. Balla Antal. Bp.,(1927), Légrády, 540 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, de belül jó állapotban.