Wallendorf virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Wallendorf-viragmintas-porcelan-bonbonier-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-8-5x16-5x20-cm~II2845342
2845342
11488
437
Beschreibung: Wallendorf virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 8,5x16,5x20 cm