Kínai bambusz mintás porcelán csésze és alj, 4 db, kézzel festett, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kinai-bambusz-mintas-porcelan-csesze-es-alj-4-db-kezzel-festett-jelzett-kis-kopassokkal-~II2845333
2845333
11487
437
Beschreibung: Kínai bambusz mintás porcelán csésze és alj, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopássokkal, lepattanással