Levélmotívumos asztali mázas kerámia tartó, jelzett, kis kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Levelmotivumos-asztali-mazas-keramia-tarto-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-11-cm~II2846230
2846230
11059
437
Art-ceramics
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Levélmotívumos asztali mázas kerámia tartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm
: nagy_andras