https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Keramiken

Zahl der Lose: 260

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm  Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen. 2020-ban a 90 éves Sosabravo mesternek szentelt kiállítást rendeztek a La Havanna-i Kerámiamúzeumban a történelmi Ceramiche Giuseppe Mazzotti gyárban készült kerámiaművekből Albisolában, abban a városban, ahová a művész 1993-ban költözött. / Alfredo Sosabravo was born in 1930 in Sagua la Grande, Cuba. His works in plain and brightly colored terracotta represent mechanical objects and symbolic anatomical representations. The crafting is entirely manual and each piece is unique and unrepeatable. In 2020, an exhibition dedicated to the 90 year old master Sosabravo was held at the Museum of Ceramics in La Havana with ceramic works created at the historic Ceramiche Giuseppe Mazzotti factory in Albisola, the city where the artist moved to in 1993.
11000.

Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen. 2020-ban a 90 éves Sosabravo mesternek szentelt kiállítást rendeztek a La Havanna-i Kerámiamúzeumban a történelmi Ceramiche Giuseppe Mazzotti gyárban készült kerámiaművekből Albisolában, abban a városban, ahová a művész 1993-ban költözött. / Alfredo Sosabravo was born in 1930 in Sagua la Grande, Cuba. His works in plain and brightly colored terracotta represent mechanical objects and symbolic anatomical representations. The crafting is entirely manual and each piece is unique and unrepeatable. In 2020, an exhibition dedicated to the 90 year old master Sosabravo was held at the Museum of Ceramics in La Havana with ceramic works created at the historic Ceramiche Giuseppe Mazzotti factory in Albisola, the city where the artist moved to in 1993.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Gádor István (1891-1984) tálka. Népi motívummal. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 10x10 cm
11001.

Gádor István (1891-1984) tálka. Népi motívummal. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 10x10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
4
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm
11002.

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Wiener Kunstkeramische Werkstätte, Carl Schweninger (1854-1912) által készített szobor (Szerelmespár). Mázas kerámia, jelzett, alján kisebb sérülés/hiány, m: 17,5 cm
11003.

Wiener Kunstkeramische Werkstätte, Carl Schweninger (1854-1912) által készített szobor (Szerelmespár). Mázas kerámia, jelzett, alján kisebb sérülés/hiány, m: 17,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Zahl der Gebote:
0
BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11004.

BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
2
Art Deco kerámia tál, narancssárga barna kézzel festett design olíva tál, Manufaktúra AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50-es évek, hibátlan, d: 19,5 cm /  Art Deco ceramic bowl, orange brown hand-painted design olive bowl, Manufactory AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50s
11005.

Art Deco kerámia tál, narancssárga barna kézzel festett design olíva tál, Manufaktúra AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50-es évek, hibátlan, d: 19,5 cm / Art Deco ceramic bowl, orange brown hand-painted design olive bowl, Manufactory AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50s

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
EUR
,
19,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Kerezsi Gyöngyi retró kerámia váza, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm
11006.

Kerezsi Gyöngyi retró kerámia váza, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, h: 33,5 cm
11007.

Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, h: 33,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Zahl der Gebote:
1
Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11008.

Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11009.

Kerezsi Gyöngyi: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Olvashatatlan (F. Z...) jelzéssel: Kőszeg, Szent Imre templom. Mázas kerámia falikép, hátoldalán jelzett, 26,5x17,5 cm
11010.

Olvashatatlan (F. Z...) jelzéssel: Kőszeg, Szent Imre templom. Mázas kerámia falikép, hátoldalán jelzett, 26,5x17,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm
11011.

Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse