1941 Köztelek zsebnaptár I. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor és Buday György. 47. évf. Korabeli hirdetésekkel, hasznos információkkal. Kissé kopottas egészvászon-kötésben, ceruzás bejegyzésekkel, a lapok egy része összeragadt.