5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1941 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1941 jan-dec. , LXXIV. évf., 89. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Jakóby László.Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, IV+470+16 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.