10607.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Weber K jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, kissé foltos, fakeretben, 23×30,5 cm