Szalay jelzéssel: Virágok. Olaj, fa. Dekoratív műgyanta keretben. 22,5... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Szalay-jelzessel-Viragok-Olaj-fa-Dekorativ-mugyanta-keretben-22-5x19-cm~II2854104
2854104
10606
437
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Szalay jelzéssel: Virágok. Olaj, fa. Dekoratív műgyanta keretben. 22,5x19 cm
: pk