10643.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
René Englebert: Szappanbuborék-fújók. Litográfia, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 32x25 cm