10642.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Moterman jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, rétegelt fa, keretben, 50x40 cm