Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
36 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar (?) festő alkotása: Női portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x46 cm