Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
34 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően magyarországi roma festő: Ünneplő társaság. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!