10538.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
95 000 HUF
256,76 EUR, 279,41 USD
Olvashatatlan (S. L. ?) jelzéssel a hátoldalán, francia alkotó: Gesztusok, 2020. Olaj, vászon. 80x60 cm