10539.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Jelzés nélkül: Jelenet a Hamletből. Olaj, vászon. Kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 140x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!