Jack Bachus jelzéssel: pipázó. Olaj, vászon keretben. 25x20 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jack-Bachus-jelzessel-pipazo-Olaj-vaszon-keretben-25x20-cm~II2683025
2683025
10623
437
26000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Jack Bachus jelzéssel: pipázó. Olaj, vászon keretben. 25x20 cm
: nagy_andras