10622.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Gernácsay? jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, Jelzett, sérült keretben. 36x38 cm