10619.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Gerhardt Z. jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 60x80 cm