10618.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Berkes Gyula 951 jelzéssel: Alpesi tó. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 32x42 cm