10529.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
200 000 HUF
540,54 EUR, 588,24 USD
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm