10530.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
1900 körül működött, feltételezhetően magyar festő: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 51x81 cm.