Victor Vasarely (1908-1997): Pentaton dallam. Szitanyomat, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Victor-Vasarely-1908-1997-Pentaton-dallam-Szitanyomat-papir-Jelzett-sorszamozott-20028-U~II2853031
2853031
10003
437
240000
Rufpreis:
240 000 HUF 648,65 EUR , 705,88 USD
Beschreibung: Victor Vasarely (1908-1997): Pentaton dallam. Szitanyomat, papír. Jelzett, sorszámozott 200/28. Üvegezett keretben . 58x44 cm
: pk