Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Monotípia, papír. J... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hetey-Katalin-1924-2010-Geometrikus-kompozicio-Monotipia-papir-Jelzett-20C39723-cm-Uvegez~II2850782
2850782
10004
437
160000
Rufpreis:
160 000 HUF 432,43 EUR , 470,59 USD
Beschreibung: Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Monotípia, papír. Jelzett. 20×23 cm. Üvegezett fakeretben.
: pk