3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Révész Kornél (1885-1944): "365 szerencsés napot kívánok!" (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm