Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 34

Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm
10819.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Révész Kornél (1885-1944): 365 szerencsés napot kívánok! (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm
10820.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Borsos Miklós (1906-1990): Ex libris dr. Sáray Julianna, 1944. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×6,5 cm
10821.

Rufpreis:
3 000 HUF
18
Láng Rudolf (1904-1991): Ex libris dr. Lustig István, fametszet, papír, 12,5×6 cm
10822.

Rufpreis:
1 200 HUF
Földes Imre (1881-1948): Ex libris Bruck Sándor, linó, papír, jelzett, 8×6 cm
10823.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vertel József (1922-1993): Gróf Széchenyi István 1791-1860. Rézkarc, papír, jelzett, 10x7 cm
10824.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vertel József (1922-1993): BUÉK 1983. Rézkarc, papír, jelzett, 8x6,5 cm
10825.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Vertel József (1922-1993): Budapesti látkép, 1985. Rézkarc, papír, jelzett, alkalmi bélyegzővel és autográf újévi üdvözlő sorokkal, lapméret: 11x14,5 cm
10826.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Vertel József (1922-1993): Esztergom, Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 8x11 cm
10827.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vertel József (1922-1993): Magyarország, Ex libris, 1993. Rézkarc, papír, jelzett, autográf újévi üdvözlő sorokkal, 6x8,5 cm
10828.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szücs, Pál (1906 - 1969): Ex libris Dr. Lustig, rézkarc, papír, 10×6 cm
10829.

Rufpreis:
1 200 HUF
Havas László (1895-?): Mádayék könyve, fametszet, papír, jelzett, a metszeten, 8,5×8,5 cm
10830.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF