10846. 437. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Jelzés nélkül (Szőnyi István?): Ülő női akt. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült, koszos, 9x6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra