Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Interetnikus kapcsolatok Északkelet-Magyarországon. Szerk.: Kunt Ernő, Szabadfalvi József, Viga Gyula. Bp., 1984., Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16770.

Rufpreis:
1 800 HUF
Zu Gast auf Mallorca - Die schönsten Rezepte. Köln, 1993, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16771.

Rufpreis:
1 800 HUF
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16772.

Rufpreis:
1 200 HUF
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül Klösz György udv. fényképészeti műintézete által. Szerk.: Sivó Mária. Klösz György és mások felvételeivel, Mesterházi Lajos előszavával. Bp., 1984, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
16773.

Rufpreis:
1 600 HUF
16774.

Rufpreis:
1 000 HUF
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1943, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16775.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Tanulmányok Csongrád Megye Történetéből. XX. Szeged, 1993, Szeged M. Jogú Város Önkormányzata. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
16776.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kovács László-Nagy Zoltán: Kárpátalja. Fényképezte és írta: - - . Bp., [2004], Tölgyfa-Könyvek. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.Megjelent 1703 példányban.
16777.

Rufpreis:
1 400 HUF
Tadeusz S. Jaroszewski - Edmund Kupiecki: The Book of Warsaw Palaces. Warszawa, 1985, Interpress. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. / With black-and-white photos. In English language. Linen binding.
16778.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF