16775.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1943, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.