Sportvadászok könyve. I. köt. (Orosz nyelvű). Moszkva, 1955, Testnevel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000018/Sportvadaszok-konyve-I-kot-Orosz-nyelvu-Moszkva-1955-Testneveles-es-Sport-Kiado-Feke~II2845975
2845975
17389
437
Books: Hunting
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Sportvadászok könyve. I. köt. (Orosz nyelvű). Moszkva, 1955, Testnevelés és Sport Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: tg