Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 16

Beróti István,Gál Zoltán: Hasznos vadászati tudnivalók. Bp., (1953), Magyar Vadászok Országos Szövetsége. Képekkel, rajzokkal, gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17381.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve. 1-3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyvek. Kiadói műbőr-kötések. hibátlan
17382.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kovács Anett: Gróf Tiszta Lajos az erdészek emlékezetében. Gyula, 2018, Dalerd Zrt. Kiadói kartonált papírkötés.
17383.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
John Brindle: Shotgun Shooting: Techniques & Technology. Field Sports Library. Hindhead, 1984, Saiga Publishing Co. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17384.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pák Dienes: Vadászattudomány. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1829-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
17385.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17386.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kézikönyv a vadászfegyverekről és használatukról. II. Bp.,[1965],Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos
17387.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kézikönyv a vadászfegyverekről és használatukról II. A Magyar Vadászok Országos Szövetsége oktatási és továbbképzési anyaga. Bp., [1965], MAVOSZ, 56 p. Kiadói tűzött papírkötés. Könyvárusi forgalomba nem került!
17388.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sportvadászok könyve. I. köt. (Orosz nyelvű). Moszkva, 1955, Testnevelés és Sport Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17389.

Rufpreis:
1 800 HUF
Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
17390.

Rufpreis:
1 600 HUF
500 kérdés a vadászatról. Szerk.: Csekő Sándor. Nimród füzetek 2. Bp., 1986, Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal. + Vadászati alapismeretek. Szerk: Dr. Bencze Lajos, Dr. Dániel István. Bp., 1978., Mezőgazdasági. 2. átdolgozott kiadás. Kiadói kopott papírkötés, néhány bejegyzéssel.
17391.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ladislav Kukhta: Lesnaya tishina. (Erdei csend.) Moszkva, 1982., Fizkultura i Sport. Orosz nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17392.

Ladislav Kukhta: Lesnaya tishina. (Erdei csend.) Moszkva, 1982., Fizkul'tura i Sport. Orosz nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF