Osztap Visnya: Jó vadászatot! Ford.: Grigassy Éva. Bp-Uzsgorod (Ungvár... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000018/Osztap-Visnya-Jo-vadaszatot-Ford-Grigassy-Eva-Bp-Uzsgorod-Ungvar-1964-Europa-KarpC3~II2815055
2815055
17396
437
Books: Hunting
Beschreibung: Osztap Visnya: Jó vadászatot! Ford.: Grigassy Éva. Bp-Uzsgorod (Ungvár), 1964., Európa - Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
: nagy_andras