Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 534

Koppány Attila (1947-): K43. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
10000.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
10001.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
10002.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
Székács Zoltán (1954-): Üzenet Miró-nak. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.
10003.

Székács Zoltán (1954-): "Üzenet Miró-nak". Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
10004.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
Nagy Imola (1976-): A természet győz. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 100x80 cm
10005.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
Nagy Imola (1976-): Múltba révedés. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 100x80 cm
10006.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
Feszty Masa (1895-1979): Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm
10007.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
10008.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10009.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
10 db Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafika mappában. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai. Hímzett mappában. A karcok mérete. 9,5×13 cm
10010.

Rufpreis:
6 000 HUF
Abonyi Magyar Imre (1939-2010): Tisza ladikkal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kiállítási meghívóval. Üvegezett fakeretben, 26,5x38,5 cm
10011.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF