Nagy Imola (1976-): Tökéletesen tökéletlen. Akril, vászon, jelzett, há... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Imola-1976-Tokeletesen-tokeletlen-Akril-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-feli~II2789648
2789648
10004
436
260000
Rufpreis:
260 000 HUF 702,70 EUR , 764,71 USD
Beschreibung: Nagy Imola (1976-): Tökéletesen tökéletlen. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 100x80 cm
: pk