Kalapos kisfiú táblával. Mázas kerámia fali plasztika, hátoldalán BU 612 jelzéssel/formaszámmal. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Hátsó peremén kisebb sérüléssel, lepattanásokkal, d: 20 cm