https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Keramiken

Zahl der Lose: 332

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Monumentális spanyol kerámiakép, samottos kerámia, jelzés nélkül, szép állapotban, Spanyolország fő színeivel és bika motívummal. 40x34 cm
11000.

Monumentális spanyol kerámiakép, samottos kerámia, jelzés nélkül, szép állapotban, Spanyolország fő színeivel és bika motívummal. 40x34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
EUR
,
64,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Gorka Lívia (1925-2011): Gesztenyesütő. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11001.

Gorka Lívia (1925-2011): Gesztenyesütő. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
EUR
,
220,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Kézzel korongozott, jelzett, alján kis lepattanások, m: 24 cm
11002.

Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Kézzel korongozott, jelzett, alján kis lepattanások, m: 24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm
11003.

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x21cm
11004.

Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x21cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
EUR
,
64,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
11005.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
3
Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm (Gyergyószentmiklós)
11006.

Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm (Gyergyószentmiklós)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1
Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzett, 15x9x8 cm
11007.

Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzett, 15x9x8 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
8
Papp János István (1934-2004): Anya gyermekével. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, minimális mázlepattanás a jobb alsó sarokban, 22x18x6,5 cm
11008.

Papp János István (1934-2004): Anya gyermekével. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, minimális mázlepattanás a jobb alsó sarokban, 22x18x6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm
11009.

Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11010.

BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
11011.

Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse