H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/H-Rahmer-Maria-1911-1998-Cserkesz-fiu-Festett-mazas-keramia-jelzett-kopasokkal-kalapj~II2602822
2602822
11003
435
28000
Art-ceramics
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm
: karap_norbert
Katalognummer: