11695.
435. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 000 HUF
Oskar Andrej Kogoj (1942- ): Szlovén iparművészeti üvegedény, Filak kollekció, XX. sz. vége. Jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm / Slovenian design glassware, Filak Collection, late 20th century, with some wear