https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gläser

Zahl der Lose: 239

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm
11678.

Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
EUR
,
135,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm
11679.

Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm
11680.

Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban
11681.

Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan
11682.

Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm
11683.

Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm
11684.

Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22
11685.

11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11686.

Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
11687.

Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm
11688.

2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11689.

Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse