Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, B... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Kristaly-talpaspohar-aranyozott-szellel-Franciaorszag-Saint-Luis-Baccarat-Jelzes-nelkul~II2753057
2753057
11896
435
Glass-objects
Beschreibung: Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, Baccarat, Jelzés nélkül. Kopásokkal, m: 13 cm
: karap_norbert