31101.
435. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Győri Országos Dalosverseny / Győr, Szabad Királyi Város" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2,2- patina, ü. karc / Hungary ~1940. "National Song Contest in Győr / Free Regal City of Győr" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Sándor Boldogfai Farkas (80mm) C:XF,VF patina, ding, scratch