Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 460

Asszonyi Tamás (1942-) 1982. Nagy László 1857-1931 / A kiváló gyermek pedagógus és pszichológus születése 125. évfordulójára 1982 kétoldalas bronz emlékérem (110mm) T:1-
31081.

Asszonyi Tamás (1942-) 1982. "Nagy László 1857-1931 / A kiváló gyermek pedagógus és pszichológus születése 125. évfordulójára 1982" kétoldalas bronz emlékérem (110mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Asszonyi Tamás (1942-) 1990. Megszületett / 1990 kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T:1-
31082.

Asszonyi Tamás (1942-) 1990. "Megszületett / 1990" kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
Bánszky Sándor (1888-1918) DN Ecce homo egyoldalas bronzírozott fém plakett (212x135mm) korabeli fakeretben (390x312mm) T:1-
31083.

Bánszky Sándor (1888-1918) DN "Ecce homo" egyoldalas bronzírozott fém plakett (212x135mm) korabeli fakeretben (390x312mm) T:1-

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ - Nemzeti Munkahét kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:2- kopott ezüstözés, több peremhiba TP 232.
31084.

Rufpreis:
1 200 HUF
Berhidi Mária (1953-) 1975. Michelangelo 1475-1975 egyoldalas bronz emlékérem (130mm) T:1-
31085.

Berhidi Mária (1953-) 1975. "Michelangelo 1475-1975" egyoldalas bronz emlékérem (130mm) T:1-

Rufpreis:
8 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1986. 1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:2
31086.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31087.

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE - A falak ereje nem a kőben vagyon, hanem a védők lelkében kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo EG5
31088.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE - A falak ereje nem a kőben vagyon, hanem a védők lelkében" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo EG5

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1986. Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986 egyoldalas, öntött bronz nagyminta (140mm) T:1-
31089.

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" egyoldalas, öntött bronz nagyminta (140mm) T:1-

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Bognár György (1944-) 1989. Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina
31090.

Bognár György (1944-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a MÉE kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP28
31091.

Rufpreis:
800 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
31092.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF