13478. 435. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
3 000 HUF
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert