13477. 435. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
3 600 HUF
0 HUF
1975-1976-1985 Hosszúhegyi Sauvignon Bl[anc], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,7lx3
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert