10898.
435. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 200 HUF
cca 1880 kb. 37 db illusztráció, töbek közt Feszty Árpád rajza után: A vigadó szegénylegény, rotációs fametszet, papír, részben jelzett a metszeten; többségében sérült, foltos, 30x21 cm körüli méretben